Twoje Finanse w dobrych rękach.
Zobacz naszą ofertę, a przekonasz się, że jesteśmy dla Ciebie najlepszym wyborem.


Biuro Rachunkowe SERWKOM istnieje na rynku od 1998 roku. Przez ten czas udało nam się zbudować zgrany zespół profesjonalistów i ekspertów w swojej dziedzinie. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie świadczenia usług księgowych oraz administrowania kadrami i płacami zarówno dla dużych jak i mniejszych firm działających w zróżnicowanych obszarach gospodarczych.

 

Nasz zespół posiada 7 specjalistów, którzy mogą pochwalić się Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydanym przez Ministerstwo Finansów. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystujemy na co dzień, starając się doradzać naszym klientom najkorzystniejsze rozwiązania. Członkowie naszego zespołu nieustannie wzbogacają wiedzę i utrzymują zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

 

Nasi pracownicy dbają przede wszystkim o dobre relacje z klientem zawsze starając się dopasować do jego potrzeb i oczekiwań. Pozostajemy w stałym kontakcie z klientami. Płynny przepływ informacji umożliwia sprawne prowadzenie działalności poprzez bieżącą kontrolę kosztów i przychodów.

 

Biuro Rachunkowe SERWKOM ma swoją siedzibę w centrum Krakowa przy ulicy Piastowskiej. Podczas spotkań odbywających się w naszej siedzibie klienci mogą skorzystać z firmowego parkingu przed budynkiem.

Biuro czynne:

poniedziałek – piątek, godz. 7.00 - 16.00

  KONTAKT  
Start   Usługi   O firmie   Kariera   Partnerzy   Cennik   Kontakt SERWKOM Sp. z o.o.
Biuro Rachunkowe
ul. Piastowska 44B
30-070 Kraków
NIP: 677-225-84-11
tel.(12) 631-41-22
fax.(12) 631-41-39
www.e-serwkom.pl
biuro@e-serwkom.pl